Shabby Blue forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shabby Blue forum

Fórum o nejlepším kreslíři jaky kdy byl: Shabby Blue
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Zmizení Shabbyho Blue?

Goto down 
AutorZpráva
Anakin
Začátečník



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 03. 09

Zmizení Shabbyho Blue? Empty
PříspěvekPředmět: Zmizení Shabbyho Blue?   Zmizení Shabbyho Blue? I_icon_minitimeThu Jul 14, 2011 1:09 am

Ať researchuju jak researchuju, nemůžu vygooglit vůbec nic. Sem tam pozůstatky jeho práce na rule 34, něco jsem ještě viděl na deviantartu a pár nějakých jeho obrázků na různých pochybných stránkách. Co se ale stalo s Furry-Friday.net? Je tam jen Login systém, ale nikde nic. Žádné prohlášení, žádné informace. Ani udaný způsob jak je možné se zaregistrovat. Na Facebooku jsem našel Shabbyho profil a napsal mu dopis. Neodpověděl. Copak tenhle člověk zmizel entirely z internetu? Nevíte něco? Cokoliv. Prostě ho chci najít. Taky jsem teďka čerstvě našel nějaký obrázek s Ahsokou, který jsem - před uzavřením Furry Fridaye - nikdy neviděl, z čehož mi přijde dost možné, že ta galerie je pořád on-line a dokonce je aktualizována. Akorát neznám způsob jak se tam dostat. Nějaké nápady? Cokoliv, lidi. Jsem zoufalý.
Návrat nahoru Goto down
 
Zmizení Shabbyho Blue?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shabbyho novinky za rok 2008-09
» Diskuze o Shabbym Blue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shabby Blue forum :: Off-Topic :: Diskuze-
Přejdi na: